Срібний підвіс книга "Отче наш"СВ"

Топ продаж
- Під замовлення
- Код: К365
Відправка з 02 травня 20261 430 ₴
+380 (67) 326-75-09
- +380 (95) 091-75-09
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібний підвіс книга відкривається всередині молитва "отче наш" зі срібла 925 проби. Покриття - чорніння. Срібна книга носити в гаманці, також можна вішати на ключі, на ланцюг, на браслет. Часто вішають як оберіг на колискову (коляску дитини) чи в машину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СВ |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Чорніння |
| Вага | 3.9 г |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 430 ₴









