Срібна книга підвіс 744 водія

Акция
- Під замовлення
- Код: К364
Відправка з 02 травня 20261 325 ₴
+380 (67) 326-75-09
- +380 (95) 091-75-09
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс срібна книга "молітва водія" зі срібла 925 проби. Текст молитви на старослав'янському. Покриття — чорніння. Вага коливається 3,5-5 грамів, позаяк це ручна робота. Срібна книга носиться в гаманці, також можна вішати на ключі, на ланцюг, на браслет. Часто вішають у машині як оберег. Можна підібрати в нашому інтернет-магазині ланцюг або шнурок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СВ |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Чорніння |
| Вага | 5 г |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 325 ₴









