Срібні сережки конго 50 мм "21014"

- В наявності
- Код: К2797
961 ₴
+380 (67) 326-75-09
- +380 (95) 091-75-09
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібні сережки 925 проби. Сережки кільцями діаметром 50 мм. Є так само й інші діаметр від 20 мм до 75 мм, наявність і ціну уточнюйте. Вага — 4,2 г. Срібні сережки можна носити як повсякденно, так і на важливі заходи. Пам'ятайте срібло — це ваш неповторний стиль!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selenit |
| Ширина | 50 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 мм |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кільце |
| Проба | 925 |
- Ціна: 961 ₴


