Срібні сережки корона "24042"

- Під замовлення
- Код: К2719
Відправка з 17 квітня 2026832 ₴
+380 (67) 326-75-09
- +380 (95) 091-75-09
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібні сережки 925 проби. Ці срібні сережки підійдуть під будь-який колір очей і добре поєднуватимуться з будь-яким вбранням. Срібні сережки гвоздиками на закрутці. Пам'ятайте срібло — це ваш неповторний стиль! У нашому інтернет-магазині можете також підібрати кільце та кулон до сережок.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.64 г |
| Виробник | Selenit |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 13 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Янголята/феї, Випускний, Торжество, Вечірка |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Проба | 925 |
| Форма каменю | Круг |
- Ціна: 832 ₴





