Срібні сережки Перо "24090/1"

- В наявності
- Код: К2688
1 350 ₴
+380 (67) 326-75-09
- +380 (95) 091-75-09
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібні сережки 925 проби. Ці срібні сережки підійдуть під будь-який колір очей і добре поєднуватимуться з будь-яким вбранням. Колір каменю можна іншого під замовлення. Срібні сережки 925 можна носити як повсякденно, так і на важливі заходи. Пам'ятайте срібло — це ваш неповторний стиль! У нашому інтернет-магазині можете також підібрати кільце та кулон до сережок.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.43 г |
| Виробник | Selenit |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 45 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Тварини, Птахи, Кругла форма, Рослини |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Петля |
| Проба | 925 |
- Ціна: 1 350 ₴

