Срібні сережки Лана"Г"

- В наявності
- Код: К237
1 708 ₴
+380 (67) 326-75-09
- +380 (95) 091-75-09
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібні сережки 925 проби із золота 375 проби. Ці срібні сережки з золотом підійдуть під будь-який колір очей і добре буде поєднуватися з будь-яким нарядом. 925 срібні сережки можна носити як повсякденно, так і на важливі заходи. Пам'ятайте срібло це ваш неповторний стиль!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.09 г |
| Довжина | 11 мм |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925/375 |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кільце |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 4 мм |
- Ціна: 1 708 ₴






