Срібний кулон Герб України "32094/4"

- В наявності
- Код: К3028
1 447 ₴
+380 (67) 326-75-09
- +380 (95) 091-75-09
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібний підвіс 925 проби. Вставка — фіаніт. Колір каменів уточнюйте наявність у момент замовлення бажаний. Цей срібний підвіс підійде під будь-який колір очей і добре поєднуватиметься з будь-яким вбранням. Срібний підвіс можна носити як повсякденно, так і на важливі заходи. Пам'ятайте срібло — це ваш неповторний стиль!
Також у нашому інтернет-магазині можете замовити ланцюжок під кулон будь-якого плетіння і довжини. Наявність уточнюйте під час замовлення бажаної довжини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selenit |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.02 г |
| Довжина | 28 мм |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста, Прапори, Подарунок |
| Товщина | 1.5 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Блакитний, Жовтий |
| Ширина | 13 мм |
- Ціна: 1 447 ₴









